Обговорення впливу діджіталізації, нових технологій та гаджетів на навчальний процес наших дітей шкільного віку – за ініціативи Сергія Тарана відбувся круглий стіл.

Розвиток інформаційних технологій є особливо відчутним в освіті, – зазначив ініціатор круглого столу, депутат Київради від «Європейської Солідарності», заступник голови освітньої комісії Київради Сергій Таран.

«З одного боку діджіталізація створює унікальні можливості для навчання – використання мультимедійного контенту, доступу до будь-яких інформаційних баз, бібліотек. З іншого боку, надмірне захоплення гаджетами – очевидна загроза для особистнісного та фізичного розвитку дітей», – наголосив Сергій Таран.

Депутат підкреслив, що задачею таких круглих столів є розробка правильного підходу влади до навчального процесу, – аби в українській освіті були використані найкращі досягнення сучасних цифрових технологій.

«Я дуже хочу, щоб це був початок чогось більшого; щоб ті пропозиції, які ми сьогодні напрацювали, стали основною для позитивних змін в освітньому процесі для киян», – підсумував Сергій Таран.

Круглий стіл відбувся у приміщенні Київської міської державної адміністрації. У ньому взяли участь представники столичних закладів освіти різного рівня, фахівці у галузі психології, та розробники новітніх освітніх платформ.