Справжніх героїв треба нагороджувати, а не судити – Сергій Таран про справу проти Валерія Шандри

Влада Зеленського переслідує тих, хто в найтяжчі роки війни став на захист держави на фронті й у тилу. Про це заявив депутат «Європейської Солідарності» в Київраді Сергій Таран під час акції під Апеляційним судом на підтримку директора «Кузні на Рибальському» Валерія Шандри.


«У 2014-2016 роках Україна переживала найважчий період своєї новітньої історії. Здавалося, що держава може не вистояти, адже нова українська армія тоді ще не була сформована. Але знайшлися добровольці, які пішли на фронт, які створювали потужну армію, що здатна протистояти агресору», – наголосив Сергій Таран.


Він нагадав – на початку російської агресії жодна країна світу не постачала нам озброєння, і військово-промисловий комплекс доводилося відновлювати майже з нуля, на потужностях вітчизняних виробників.


«Ці люди мають бути вшановані, держава має їх нагороджувати, а ми – пишатися ними. Замість цього нам доводиться їх захищати, зокрема в цьому залі суду», – зазначив депутат.


Також Сергій Таран наголосив, що правоохоронні органи ігнорують скандали влади Зеленського, зокрема корупційні.


«Жодної справи не було порушено проти тих, хто близький до президента, хто кожного дня паплюжить державу, зливає українські інтереси, зав’яз у корупції. А правоохоронна система працює проти волонтерів, ветеранів, опозиції, тих хто захищав українську державу», – сказав він.


Депутат зазначив, що захисники України, які вистояли проти російської армії, не злякаються політичних переслідувань. Також Сергій Таран звернув увагу, що безпідставні переслідування патріотів є черговим свідченням загравання Зеленського з агресором.


«Справжніх героїв треба нагороджувати, а не судити», – резюмував Таран.