Сергій Таран: Неявка прокурорів на судове засідання – це тортури проти генерала Павловського на замовлення Офісу Президента

Активісти Печерської організації «Європейської Солідарності» вийшли під стіни Київського апеляційного суду, де сьогодні мала розглядатися апеляція на запобіжний захід колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському. Його раніше було взято під варту із розміром застави майже у 500 мільйонів гривень. Однак, сторона обвинувачення не з’явилася на засідання, тому суд перенесений на 26 серпня, і весь наступний місяць генерал Павловський змушений перебувати під вартою, адже грошей на таку шалену заставу немає – говорить депутат «ЄС» у Київраді, політолог Сергій Таран. Він наголошує – таким чином влада чинить тортури проти українського героя.


«Всі ці дії з самого початку були спрямовані для шоу з переслідування бойових офіцерів на замовлення Офісу Президента. Саме тому сьогодні прокури не з’явилися на судове засідання, адже не мають жодних доказів протиправних діянь Павловського», – наголошує Сергій Таран.


Політолог підкреслив:

«Перенесення засідання на 26 серпня не просто робить Павловського заручником «зеленої влади». Ця справа ставить Україну в ряд країн, де крім відсутності захисту прав людини, ще і чиняться тортури проти всіх, кого влада вважає незручними опонентами»