Сергій Таран: Черговий наступ Зеленського на українську мову – це виключно про гроші, які заробляють його кінокомпанії на російських ринках

Кінокомпанії президента Зеленського, зокрема “Greenfilms”, мають давні комерційні інтереси на території країни-агресора Російської Федерації. Переклад їхніх продуктів українською мовою є для них лише зайвими витратами, – про це в ефірі телеканалу “Прямий” заявив депутат Київської міської ради від “Європейської Солідарності”, політолог Сергій Таран.


“Для того, щоб зменшити ці витрати, “Слуги народу”, порушуючи регламент, виносять на розгляд Парламенту поправки до профільних законів, які нівелюють значення закону про українську мову”– наголошує Таран.


Він переконаний, що особисто для Зеленського і раніше не існувало жодних моральних бар’єрів, які б унеможливили подібні антиукраїнські дії.


“Компанія “Greenfilms” отримувала кошти з державного бюджету РФ вже після початку російсько-української війни. На жаль, комерційні інтереси продовжують домінувати, і влада готова знищувати закон про українську мову для того, щоб продовжувати продавати свої продукти на ринки країни-агресора”, – резюмував депутат.