Одразу до можливого новообраного президента Зеленського буде надзвичайно багато вимог – Сергій Таран

  • Permalink  

Одразу до можливого новообраного президента Володимира Зеленського буде надзвичайно багато вимог.  Про це в ефірі “Прямого” в ток-шоу “Ехо України” розповів політолог Сергій Таран.

“Одразу до можливого новообраного президента Зеленського буде надзвичайно багато вимог. Тому що ці всі люди, які від нього очікують щось неймовірного, – по-перше, це дуже різні люди. І вони від нього очікують настільки різних речей, що ці речі суперечать одне одному. Неможливо, наприклад, знижувати тарифи…

Треба буде тримати цей високий рейтинг, якщо він буде обраний, в нього буде одразу. Можна буде обіцяти, звинувачувати когось і, можливо, будуть ініціювати кримінальні справи проти попередників. Ці три речі будуть однозначно. Обіцяти, порушувати кримінальні справи – це теж буде обов’язковим. І, звичайно, треба буде показувати те, що в країні є хтось винний, що не відбувається дива одразу. Ця така історія пошуку попередників в Україні завжди була. Тому я не думаю, що одразу відбудуться, в перші тижні, якісь колосальні зміни”, – розповів він.

Media

dpsp_networks_shares:
a:1:{s:11:"google-plus";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1685987621