Активісти взяли участь у тренінгу «Особливості громадського антикорупційного контролю на місцевому рівні»

23 вересня 2017 року в Києві для регіональних активістів Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» відбувся навчальний тренінг «Особливості громадського антикорупційного контролю на місцевому рівні».

На тренінгу розглянули питання комунікації та співпраці з органами прокуратури, практичні аспекти імплементації антикорупційного законодавства на місцевому рівні, роботу із місцевими та національними ЗМІ. Особливу увагу зосередили на методиці пошуку інформації для кейсів з відкритих джерел: ProZorro, E-data тощо; розглянули особливості формування кейсів на тему «Державне фінансування партій».

Ірина Діденко, прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Генеральної прокуратури України, ознайомила учасників з правами та повноваженнями структур прокуратури, поліції, НАЗК та НАБУ. І.Діденко підкреслила особливу роль структур правоохоронних органів у сфері  протидії корупції, навела факти взаємодії та реагування на кейси та запити, направлені Рухом  «Під контролем».

На особливостях комунікації  та співпраці з органами прокуратури на місцевому рівні зупинилась  Юлія Тарасюк, прокурор Одеської місцевої прокуратури № 2.

«Новий Закон «Про запобігання корупції», який був ухвалений після Революції Гідності,  дає можливість притягнути до відповідальності  тих, хто порушує законодавство в сфері державних закупівель», – наголосив   Гліб Канєвський, експерт з питань протидії корупції. Як приклад він навів розслідування порушень мера Білої Церкви Геннадія Дикого, яке призвело до відкриття кримінальних проваджень.

Сергій Таран – директор Міжнародного інституту демократій – зупинився на питанні ефективної роботи з місцевими та національними ЗМІ.

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:8:"facebook";i:2;s:11:"google-plus";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
2
dpsp_networks_shares_last_updated:
1618242654