Конгрес США планує конкретні кроки на підтримку України  

  • Permalink  

Делегація фракції партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” провела офіційні зустрічі з американськими чиновниками найвищого рівня, сенаторами та провідними аналітичними організаціями.

1 березня у Вашингтоні українська делегація провела розширену зустріч з Комітетом закордонних справ Палати представників, зустрілася з співголовою Конкресового українського кокусу Марсі Каптур, членом українського кокусу Бредом Шерманом,    співголовою Керівного та політичного комітету демократичного крила Палати представниквів Розою Делауро.

Під час зустрічей делегація обговорила конкретні заходи, які Палата представників вживатиме для продовження санкцій щодо Росії, посилення ролі США у світовій політиці та, зокрема, у миротворчому процесі в Україні.

Українські дептутати та експерти також обговорили з американською стороною реформи, які здійснює партія БПП “Солідарність” та визначили низку спільних дій, які пришвидшать позитивні зміни в країні. Зокрема, сторони акцентувалися на реформах у безпековому секторі, який, на думку сторін обіймає пріоритетне значення у американо-українських відносинах.

Днем раніше, 28-лютого делегація провела зустріч із Стефаном Ніксом, директором Фонду Евразії, Олександром Соколовським, керівником департаменту Агентства США з міжнародного розвитку, Ольгою Литвин, Агнєжкою Гмиз-Віктор, представниками Національного фонду на підтримку демократії. Керівники провідних американських структур підтримали стратегію реформування партії БПП “Солідарність” та домовилися про реалізfацію партійних проектів, які, зокрема, посилюють участь громадян у партійному будівництві на рівні регіонів.

До складу делегації України, які відвідали США 27 березня – 1 березня увійшли народні депутати України Сергій Березенко, Артур Герасимов, Ірина Фріз, Павло Різаненко та експерти Георгій Вашадзе і Сергій Таран.

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:8:"facebook";i:0;s:11:"google-plus";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1618242659