МОНІТОРИНГ ПОЛІТИЧНОЇ МОБІЛІЗАЦІЇ

Політичні акції є складовою кожної демократії, дзеркалом системи відносин між політиками та громадянами, бізнесом та владою.
Міжнародний інститут демократій регулярно відстежує та аналізує організацію політичних акцій у перехідних демократіях.

Інститут досліджує обсяг коштів, джерела фінансування, мотивації учасників та стилі організаторів політичних акцій у перехідних демократіях, які разом витворюють своєрідну і універсальну природу кожного суспільства.Детальніші звіти про моніторинг політичних акцій читайте у розділі «Дослідження». Це, зокрема:

Скільки коштує ПОМАРАНЧЕВА РЕВОЛЮЦІЯ? (Підрахунок вартості масових заходів громадської непокори 2004. У дослідженні також представлені деталі фінансових витрат на помаранчеву революцію, методологію обчислення, статті витрат та названі основні спонсори помаранчевої революції).  

Скільки коштували Акції протесту проурядової коаліції („БЛАКИТНИЙ МАЙДАН” 2007 року)? (Підрахунок вартості масових заходів протесту від 2 квітня, – часу оголошення Указу Президента про дострокові вибори, – до 27 травня, – часу укладенню політичної угоди щодо дати дочасних виборів. У дослідженні також представлено порівняльний аналіз фінансових витрат на “помаранчеву революцію” (2004) та “біло-синій майдан” (2007), деталі обчислення, статті витрат та методологію обчислення коштів.

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1508356254

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.