Маніпуляція увагою виборця

  • Permalink  

Чому українські політики говорять переважно про минуле

Українська політика не є ще європейською через свою зосередженість на вирішенні проблем минулого, а не теперішнього і майбутнього.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив політолог Сергій Таран, коментуючи дискусію навколо відзначення 70-ї річниці вигнання із Києва нацистських загарбників.

Експерт зазначив, що вітчизняні політики у своїх розмовах зосереджені переважно на минулому, оскільки так простіше привернути до себе електорат.

“У нас суспільство не зовсім здорове. У здоровому суспільстві політики мали би обговорювати, як боротися з корупцією, як робити економічні реформи. Вони мали би обговорювати ті речі, які вимагають від них дій. А в українському суспільстві політикум говорить про історію, тому що це легше. Так легше мобілізувати виборців”, – пояснив Таран.

Він додав, що зараз політичні діячі України мали би обговорювати ті питання, які на вустах їхніх колег з Європи.

“Ви можете собі уявити, щоби питання історії були предметом обговорення в Європарламенті? Щоби, наприклад, німці і французи з’ясовували стосунки, апелюючи до тих чи інших історичних подій? А їм є, що згадати. Що було би з Європейським Союзом?” – поцікавився політолог

Gazeta.ua

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1603353190