Влада висуне на перевиборах у Раду ображених опозиціонерів

  • Permalink  

Влада підтримуватиме на перевиборах до Верховної Ради 15 грудня прихованих «тушок», – вважає директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран

Таку думку він висловив у вівторок на прес-конференції, передає кореспондент Укрінформу.

«Влада не висуватиме на виборах представників від ПР, вона висуватиме ображених опозиціонерів, які після виборів приєднаються до партії влади», – зазначив Таран. У цьому контексті він висловив думку, що Юрій Кармазін обов’язково висуватиметься на цих виборах і, швидше за все, у Києві.

Водночас політолог вважає, що влада не боїться програти на цих виборах. «Влада може віддати всі округи компенсуючим “тушкам” у парламенті», – підкреслив Таран.

На його переконання, наразі в парламенті склалася непроста ситуація з «Батьківщиною», і через “тушки” з цієї партії влада може “компенсувати собі штики у парламенті, навіть якщо вона програє вибори”, нагадавши, що в Раду подано законопроект, який дозволяє створювати депутатські групи, до складу яких можуть увійти “тушки” і голосувати разом із більшістю.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня ВО “Батьківщина” виключила зі своєї парламентської фракції народних депутатів Андрія Павелка і Леоніда Сергієнка.

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1558669871