Команда президента хоче усунути Партію регіонів

  • Permalink  

Сильні партії не потрібні авторитарному лідеру, зокрема, Віктор Януковичу, не потрібні сильні партії, в тому числі – й ПР, – переконаний політолог Сергій Таран

“У команді Президента є стратегія на поступове усунення Партії регіонів з політичної сцени і ставка на конкретних людей, на конкретні клани, наближені до Сім`ї. Це логіка авторитарного лідера. Авторитарному лідеру не потрібні сильні партії. В Росії немає сильних партій, в Білорусі немає сильних партій. Ніде в авторитарних суспільствах сильних партій немає. Сильні партії – це також зобов’язання лідера перед цими партіями» – заявив Таран в ефірі програми “Сьогодні про головне” телеканалу ТВі.

Експерт зіслався на російський досвід, коли президенту Єльцину пропонували створити сильну проєльцинську партію, а той не погодився, пояснивши чому йому це не потрібно.

«Тобто сильні партії не потрібні. Партія регіонів вже втрачає вплив в суспільстві, зокрема у владі. Все більше і більше набувають вплив ті люди, які безпосередньо наближені до Сім’ї Президента. Подивіться на біографію цих людей – у них дуже мало спільного з Партією регіонів” – наголосив Сергій Таран.

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1566093055