Влада буде тримати інтригу щодо Тимошенко, бо не знає що з нею робити

  • Permalink  

Влада буде намагатися зробити все можливе, аби не розкривати своїх планів, та тримати інтригу щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Сергій Таран.

“Заява посла ЄС лише повторює ту позицію, яка була висловлена давно європейськими політиками. Більше того, позиція щодо звільнення політичних в’язнів та припинення репресій була озвучена не лише в Європі, але й в Росії, де так само висловлювали здивування щодо ув’язнення Тимошенко. Тому тут нічого нового немає”, – наголосив він. Водночас, він зауважив, що “інтрига полягає в тому, як буде реагувати влада”.

“Думаю, що влада буде намагатися зробити все можливе, аби не розкривати своїх планів, та тримати інтригу. Вони зараз реально не знають, що робити”, – підкреслив політолог.

“Із тих варіантів, які є, вони розглядають звільнення Тимошенко під приводом виїзду на лікування за кордон. Інші варіанти у владі не розглядаються”, – резюмував Таран.

Нагадаємо, голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський заявляє, що на сьогоднішній день немає гарантій підписання Угоди про асоціацію з Україною, оскільки Київ поки не виконав усі необхідні умови, особливо щодо питання екс-прем’єра Юлії Тимошенко

Людмила ПАРАСКІВА

Gazeta.ua

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1591012299