Круглий стіл: „Помаранчева революція: сподівання та результати”

  • Permalink  

Політики, імена яких стали знаковими для Помаранчевої революції підсумували перший рік розвитку України після початку революції на круглому столі.

Учасники також проаналізували дії нинішньої влади, перешкоди, з якими стикається нова владна команда на шляху реалізації своєї політичної стратегії, готовність єдиного рік тому табору помаранчевих до звіту перед виборцями в березні 2006 року, та формат стосунків з опозицією.

Круглий стіл, був зорганізаваний Національним демократичним інститутом (США) та Міжнародним інститутом демократій (Україна) та відбувся у конференц-залі готелю „Національний” 25 жовтня 2005 року о 11:00-13:00. З вступним словом виступили Девід Детман (директор Національного демократичний інститут) та Сергій Таран (директор Міжнародного інституту демократій). В роботі круглого столу взяв участь колишній посол США в Україні Уільям Міллер.
У круглому столі взяли участь: Петро Порошенко, Олександр Зінченко, Микола Катеринчук, Володимир Філенко, Володимир Полохало, Тарас Стецьків, Петро Олійник, Володимир Бондаренко, Сергій Соболєв, Андрій Шкіль, Євген Золотарев, Андрій Юсов та відомі експерти.

Круглий стіл „Перший рік після „помаранчевої революції”: сподівання та результати”. Взяли участь У.Міллер, П.Порошенко, О.Зінченко, М.Катеринчук, Д.Детман, В.Філенко, Т.Стецьків, П.Олійник, В.Бондаренко, С.Соболєв, А.Шкіль та відомі експерти. (25.10. 2005)

dpsp_networks_shares:
a:2:{s:11:"google-plus";i:0;s:8:"facebook";i:0;}
dpsp_networks_shares_total:
0
dpsp_networks_shares_last_updated:
1685987688